Klub Sportowy ARTEMISFoto

Lista zgłoszeń

# Imię Nazwisko Rok Klub/szkoła Miejscowość Lic SI BnO dzień BnO noc RJnO noc Grill Nocleg
1ZuziaRycerska2012KS ArtemisIłowawypożyczęRodzinna
2Julia i Tymek Bala2004Wrocławpodam na sRodzinna
3GrzegorzRodzewicz2004SP-3 WrocławWrocławwypożyczęOpen
4MaksymilianCych2003MKLS Echo TwardogóraTwardogóra54005M-10NOpen
5MikołajCych2003MKLS Echo TwardogóraTwardogóra219537M-10NOpen
6EmanuelBiernacki2002MKLS Echo TwardogóraTwardogóra54072M-10NOpen
7DominikaDwornikowska2002MKLS Echo TwardogóraTwardogóra219503K-10NOpen
8JuliaDworska2002MKLS Echo TwardogóraTwardogóra219152K-10NOpen
9KrzysiekOlrlikowski2002MKLS Echo TwardogóraTwardogóra54211M-10NOpen
10MilenaŻebracka2002MKLS Echo TwardogóraTwardogóra219518K-10NOpen
11Dominika Niezgódka2001UKS ARKADY RASZKÓWRaszków20 16 199K-12
12MałgorzataRodzewicz2001SP-3 WrocławWrocławwypożyczęK-12
13ErykUlbrych2001KS ArtemisSwiętoszówwypożyczęM-12Rodzinnatak
14AgnieszkaCych1999MKLS Echo TwardogóraTwardogóra2099338907K-14K-16
15PiotrNiezgódka1999UKS ARKADY RASZKÓWRaszków0207220 16 198M-14
16PatrykUlbrych1999KS ArtemisSwiętoszówwypożyczęM-14Rodzinnatak
17JakubGarstka1998UKS ARKADY RASZKÓWRaszków0175055 34 79M-14
18KarolRycerski1998MKS PaulinumJelenia GóramamM-14Opentaktak
19MajaOlszańska1997MKLS Echo TwardogóraTwardogóra1868305990K-16K-16
20KamilRycerski1995MKS PaulinumJelenia GóramamM-18M-18taktak
21?Królikowski1994IłowaIłowawypożyczęM-18M-18taktak
22MikołajDutkowski1992UKS ARKADY RASZKÓWRaszków007741011992M-20/21M-20/21taktak
23MariuszLubak1992WKS Śląsk WrocławWrocław00942502205M-20/21
24KamilaLubak1991WKS Śląsk WrocławWrocław009432017992K-20/21
25RadosławGruźlewski198910BKPanc ŚwiętoszówŚwiętoszówwypożyczęOpenOpentaktak
26JakubJakimiuk1987WrocławWrocławwypożyczęM-20
27PrzemysławLisowski1987KS ArtemisWrocław021831399033M-20/21M-20/21taktak
28NataliaKarasek1986WKS Śląsk WrocławWrocławwypożyczęK-20/21
29Anna Kruczek1985WKS Śląsk WrocławWrocławwypożyczęK-20/21
30RadosławBala1980MKS Pogoń SiedlceWrocław501436M-20/21
31PawełGolinowski1979ind. WrocławWrocławwypożyczęM-20/21
32KarolGmur1976UKS ARKADY RASZKÓWRaszków0123789 52 39M-20/21
33SebastianCiesiółka1975KS Artemis WrocławWrocław01112751124M-21
34KarinaUlbrych1975KS ArtemisSwiętoszówwypożyczęK-35K-35tak
35MirosławUlbrych1974KS ArtemisSwiętoszówwypożyczęM-35M-35taktak
36RenataMróz1973WrocławWrocławwypożyczęOpentak
37RyszardPydo1972KS ArtemisWrocławwypożyczęM-35
38MagdalenaDura1971MKS Pogoń SiedlceWrocław501432K-20/21
39MarcinSławiński1971KS ArtemisWrocławD920201603314M-35
40AnnaRodzewicz1970WrocławWrocławwypożyczęOpen
41PiotrCych1968WKS ŚląskWrocław1010100M-20/21
42KrzysztofWrzesiński1968WKS Śląsk WroclawPiotrków Borowski011381394890M-35tak
43KrzysztofRodzewicz1967WrocławWrocławwypożyczęM-45M-40
44AndrzejSkonieczny1957WKS OleśniczankaWrocław000001413333M-55M-55taktak
45MarekPietrusińśki1955KS ArtemisBolesławiec2035173M-55
46AndrzejJasnowski1953WKS Śląsk WrocławWrocławD09543wypożyczęM-55
47MichałWłodarczyk1944KS ArtemisWrocławmamM-60M-60tak
48KazimierzDura1939WKS ŚląskWrocław0072030598M-60M-60taktak
49OlaGolinowskaind.WrocławwypożyczęRodzinna
50Piotrek Golinowskiind.WrocławwypożyczęRodzinna

 

Klub Sportowy Artemis Wrocław - artemis.wroclaw.pl

Redakcja: Róża Spiliszewska - ozam@gazeta.pl