Klub Sportowy ARTEMISFoto


Mapa i teren IV Pucharu Artemisu: Świerzów (etap 1) i Oborniki Śl. (etap 2) 30.05.2012

Na Czwarty Puchar Artemisu zapraszamy w okolice Obornik Śl., które odwiedziliśmy w ubiegłym roku podczas Pucharu Przedwiośnia.

Plan Obornik Śl.

Etap 1 (klasyk)

 
Wyświetl większą mapę w docelu.pl

Dojazd od Wrocławia to ok. 30 km: najpierw drogą 342 na Oborniki Śl., w Obornikach Śl. na Rondzie A. Natalii-Świat kierunek na Trzebnicę (droga 340), następnie skręt w lewo na kierunek Prusice. W Świerzowie ostro w lewo przy krzyżu.

Mapa: "Świerzów bno", 1:10 000, e-2,5 m, aktualność: marzec 2011, autorzy: Wojciech Dwojak i Kostyantyn Mayasov. Teren: Barani Masyw, różnica wzniesień ok. 25 m, gęsta sieć dróg, las z podziałem - południowa część las średnio przebieżny i podmokły, część północna - w większości bardzo dobrze przebieżny.

Etap 2 (nocny)

 
Wyświetl większą mapę w docelu.pl

Dojazd z etapu 1: powrót do Ronda A. Natalii-Świat, zjazd z ronda na Prusice. Mija się kościół, a potem ogromne drzewo po prawej. Na rozwidleniu dróg z zielonym kioskiem kręcić ostro w prawo w ul. Parkową. Zespół parkowy, a w nim Hala Sportowa (żółta) po lewej stronie ul. Parkowej. Parking na kilka aut na terenie Zespołu Szkół, poza tym można parkować wzdłuż ul. Parkowej po lewej stronie.

Mapa dla biegaczy: "Oborniki Śląskie - Grzybek", 1: 7 500, e-2,5 m, aktualność: marzec 2011, autorzy: Róża i Piotr Spiliszewscy; Teren: między wzgórzami Żniwną Kopą, Górą Holtei'a i Grzybkiem. Różnica wzniesień ok. 65 m, gęsta sieć dróg, las w większości średnio przebieżny, spora ilość elementów terenowych, w części południowej - łąki. Mapa obejmuje Tereny Spacerowe Grzybek", jednak nie przypominają one lasu parkowego.
Mapa dla rowerzystów: skala 1:15 000, obejmująca mapę Grzybek oraz mapę Świerzów.

 

Klub Sportowy Artemis Wrocław - artemis.wroclaw.pl

Redakcja: Róża Spiliszewska - ozam@gazeta.pl